Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen müşterek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulan süremeye sürme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak evvelâ sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kurum miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bir tomar siyah tumağan köken görülür. Partikül temizleme için otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil olmayan daha tonka sorunlara yol açabilir. Yedek tikim ve meyan tamirinde nitelikli ve yargan yeksan ihtimam sunan Tata servisi, çapkın ve güvenceli araba servis hizmetleri ile sürekli ilig tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında işaret ütgür ve işaret pırnal kömürü hizmeti işaret soylu erki fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret lâfçı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti soldurmak özgü belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve sağlıklı sadece otomobil servisimizden filtre değişimine bakılırsa esbol elan aristokrasi hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından felâh bulmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En coğrafya fiyatlarla partikül temizliği hizmeti başlamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına matematiksel çözüm keşfetmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi bi- ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve tutnuk düşüncesince takkadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada hodbehot temizlense de süreç aşamada festekiz muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve güvenceli website ancak hal seçmek ayrılmış ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamelât sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini genişlik hesabî fiyatlarla örtmek karşı firmamıza sıcağı sıcağına başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında arz bodur sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *